Get Up to 40% OFF New-Season StylesMenWomen * Limited time only.

درباره ما

درباره آرتمن بیشتر بدانید

درباره ما

در یک محیط کاری مهمترین بخش، داشتن یک فضای کاری مناسب است که به فرد اجازه دهد، در حالت راحت بنشیند و وظایفش را انجام دهد. صندلی اداری یکی از لوازمی است که باید در طراحی و ساخت آن حتماً استانداردها و نکات ایمنی و حفاظتی رعایت شود. شرکت آرتمن با هدف ارائه انواع مبلمان اداري شامل صندلي هاي مديريتي، کارشناسی و کارمندي مفتخر است خدمات خود را به مشتریان محترم معرفي نمايد. در طراحی و تولید محصولات شرکت آرتمن، نکات ارگونوميک مطابق با خصوصیات فیزیکی و شرایط کاری مصرف کنندگان ایرانی لحاظ گرديده است.

 

ماموریت آرتمن

آرتمن گروهی است از افراد خبره در صنعت مبلمان که تلاش دارند در همه حوزه های این صنعت هم راستا با طراحی، تولید، عرضه، بازرگانی و خدمات مرسوم این صنف سبک و رویکرد جدیدی را هم در فرهنگ سازمانی و هم در کسب و کار داشته باشند.


Chairs & tables

Lighting

Decorations

Furniture

آرتمن با بهره گیری از سبک های مدرن طراحی بین المللی، از یک سو و از سوی دیگر الگو قرار دادن استاندارد ملی ایران و ارگونومی کاربر ایرانی در حوزه مبلمان، توانسته است رضایت مخاطبان برند را در سالهای فعالیت خود حفظ نموده و بصورت مستمر ارتقاء بخشد.

 کلیه محصولات آرتمن، دارای 3 سال گارانتی می باشد و انجام خدمات پس از فروش مشمول گارانتی، بطور کاملاً رایگان و در شهر تهران توسط کارشناسان شرکت در اسرع وقت و در صورت امکان در محل مشتری به انجام می رسد. 

همچنین فروش و خدمات پس از فروش محصولات آرتمن در سایر استانها، توسط نمایندگی های این شرکت ارائه می گردد.

خدمات پس از فروش

48 ساعته

3 سال گارانتی 

کلیه محصولات

تولید محصول استاندارد

تولید محصول 

استاندارد

دارای نمایندگی در 

سراسر ایران