موفقیت آرتمن در کسب لوح زرین در رسته مبل اداری

آرتمن، در مرداد ماه سال 97،  همزمان با مراسم اختتامیه هافکس 2018، موفق به کسب لوح و تندیس زرین دومین مسابقه مبلمان صادراتی ایران در حوزه تخصصی مبلمان اداری، در رسته مبل اداری گردید. این جایزه در مراسم اختتامیه ی بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل HOFEX2018  ، که در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران، برگزار شد توسط  آرتمن کسب گردید. در فرآیند مسابقهآن بخش از تولیدکننده های مبلمان اداری، که براساس داوری و ارزیابی شاخص ها و زیر شاخص های تعیین شده موفق به کسب حداقل امتیازات و جایگاه اول درهر رسته تولیدی میشوند، مفتخر به دریافت تندیس زرین مبلمان صادراتی در زمینه مبلمان صادراتی خواهند شد. این مسابقه توسط شرکت نیکان کیفیت اندیش اجرایی می شود به این ترتیب که  هرساله اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان مبلمان ایران و پژوهشگاه استاندارد ایران به منظور اجرای  اهداف خود در زمینه توسعه صادرات مبلمان ایران و با هدف آموزش، رونق و ترغیب  صادرات در بین تولیدکنندگان مبلمان کشور اقدام به تدوین و برگزاری دومین دوره مسابقه مبلمان صادراتی ایران  IFEC در رسته های مبلمان اداری می نماید.
 هدف اصلی این مسابقه جلب توجه تولیدکنندگان مبلمان ایران  به ویژگیهای های تولید، آماده سازی و ارائه محصولات صادراتی بویژه در زمینه مبلمان اداری، آموزش و نهادینه کردن این ویژگی ها درشرکتهای تولید مبلمان طی فرآیند برگزاری مسابقه و در نهایت تشویق و ترویج فرهنگ فرآوری و عرضه محصولات صادراتی در میان تولیدکنندگان مبلمان کشور است.
به همین منظور اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان مبلمان ایران سعی کرده  با همکاری پژوهشگاه استاندارد ایران و شرکت مهندسی نیکان کیفیت اندیش که از نظر مسائل فنی، در زمینه استاندارد سازی محصول و فرآیندهای تولید شایستگیهای لازم را داشته و نیز پیشینه ی حرفه ای در بخش گردآوری و اجرای استانداردهای ملی مربوط به مبلمان و دکوراسیون برخوردار است، بنیادی قابل قبول برای انجام مسابقات مبلمان صادراتی ایران را طرح ریزی کند. بنیادی که متناسب با روند پیشرفت کمی و کیفی رویکرد صادرات مبلمان در سال های آتی، توسعه و تکامل خواهد یافت.